ما در دکترسمعک به کسانی که شنیدن با سمعک را ناکارآمد می دانند، از طریق مشاوره و همراهی حرفه ای کمک می کنیم که حس خوب شنیدن را زندگی کنند.

درباره ما

حس خوب شنیدن
رویای ما حس خوب شنیدن است. ایجاد تجربه خوشایند شنیدن برای همه مخاطبان دکتر سمعک باور و مسئولیتی‌ست که از ابتدای آغاز به کار مبنای تمام فعالیت‌ها و پیشرفت‌های ما شد. حالا پس از گذشت مدتی از فعالیت دکتر سمعک این باور به وظیفه‌ای شیرین تبدیل شده است. ما اینجاییم تا با توسعه محصولات شنیداری متنوع و افزودن سرویس‌های مختلف در تیم دکتر سمعک با محوریت تکنولوژی‌های مبتنی بر تجارت الکترونیک، تجربه حس خوب شنیدن را برای همه مخاطبانمان محقق کنیم.

dr-sammak.com

ماموریت ما
با بهره گیری از فناوری، برای مشتریانمان تجربه خوشایند خرید سمعکی مناسب را ایجاد می‌کنیم. می‌خواهیم با تیمی قوی به مخاطبانمان کمک کنیم تا از قدرت تکنولوژی های سمعک بیشتر و بهتر بهرمند شوند. کمک به گذار از اقتصاد سنتی به اقتصاد دیجیتال، همسو با روندهای جهانی، مأموریت ما در تسهیل در خرید سمعک برای مخاطبانمان است. بدون شک این رسالت با رشد شایستگی های حرفه‌ای همکاران دکتر سمعک امکان پذیر است.

چشم‌انداز ما
تبدیل شدن به برترین پلتفرم تجارت الکترونیک در زمینه سمعک و تجهیزات آن، دورنمای ما برای گام برداشتن در مسیر پر چالش خرید آنلاین سمعک است. برای رسیدن به این تصویر تمام توان خود را برای قدم گذاشتن در مسیرهای جدید به کار می‌گیریم.

ارزش‌های ما
مخاطب محوری
مخاطب ‌محوری برای ما، تنها به معنای حق تقدم مخاطب یا کلیشه «همیشه حق با مشتری‌ست» نیست؛ بلکه به معنی «همراه شما بودن» است. ما کنار شما هستیم و تنها به فکر سود و زیان خود نیستیم.
شفافیت
ما همه چیز را، همان‌طور که هست به اطلاع مخاطبان می‌رسانیم. بدون در نظر گرفتن اینکه چه چیزی به نفع یا ضررمان است، اطلاعات لازم را در اختیار آنها می‌گذاریم تا بتوانند در تمام فرآیند، بهترین انتخاب و تجربه را داشته باشند.
مسئولیت پذیری
ما مسئولیت قول‌ها و وظایفمان را ‌می‌پذیریم و این فرهنگ را در درون و بیرون دکتر سمعک پیاده خواهیم کرد. ما همه‌ی تلاشمان را می‌کنیم، اما در صورت بروز خطا هم مسئولیت پیامد اقداماتمان را می‌پذیریم و هم نهایت تلاش خود را برای جلب اعتماد مخاطبانمان به کار می‌گیریم.
چابکی
سرعت، ویژگی اصلی تجارت الکترونیک و پیش فرض ما در تمام خدمات و فرایندهاست. ما در دکتر سمعک باور داریم که این ویژگی باید در تمام فعالیت‌های یک کسب‌وکار اینترنتی دیده شود؛ از شکل ارائه خدمات گرفته تا روش‌های حل مساله.

https://dr-sammak.com

logo_dr-sammak