ما در دکترسمعک به کسانی که شنیدن با سمعک را ناکارآمد می دانند، از طریق مشاوره و همراهی حرفه ای کمک می کنیم که حس خوب شنیدن را زندگی کنند.

دسته‌بندی
جستجو در نتایج:
فقط کالاهای موجود
فقط کالاهای آماده ارسال

معرفی برند برنافن

برنافون می تواند تاریخ خود را تا سال 1924 با تأسیس Gfeller AG ، که اولین دستگاه شنوایی سوئیس را در سال 1946 توسعه داده و تولید کرده است ، بازگرداند. Gfeller در سال 1986 مدیریت شرکت Maico. ، سازنده معروف دستگاه های شنوایی در مینیاپولیس ، مینه سوتا را در دست می گیرد. در سال 1946 ، داستان برنافون در یک کارخانه مخابرات در نزدیکی شهر برن پایتخت سوئیس آغاز می شود. 75 سال بعد ، ما جشن تولد نام تجاری خود را جشن می گیریم و در مورد دستاوردهای گذشته و فرصت های پیش رو تامل می کنیم. همه چیز کمی قبل از سال 1946 در سوئیس آغاز شد وقتی که جوان هانس گفلر جونیور ، دانشجوی مهندسی ، سمعک جدید پدرش را در دست گرفت. به جای تحسین بهترین فناوری شنوایی شناسی ، او آن را به اتاق خود برد ، یک پیچ گوشتی گرفت و قطعه قطعه آن را جدا کرد. در حالی که تاریخ واکنش آقای گلفلر پدر هنگامی که او متوجه شد چه اتفاقی افتاده است را نشان نمی دهد ،اما ما می دانیم که طولی نکشید که وی شروع به توسعه و فروش دستگاه های تقویت کننده صدا کرد.
محصولات برنافون
سمعک های معروف برنافون Zerena 7، Zerena 5، Saphira 3 و Nevara 1 هستند. طراحی مشخصه این سمعک های جذاب، بازیگوش و مد روز است. با این حال، اکثر سمعک های برنافون را می توان در گوش استفاده کرد و بنابراین اکثر مدل ها تقریبا نامرئی هستند. همه سمعک های برنافون دارای تناسب ارگونومیک و صدای با کیفیت عالی هستند. شما هرگز صدای تریبل و بیس را به این خوبی نشنیده اید!
سمعک های برنافون را می توان به محصولات اپل و اندروید متصل کرد. این به شما امکان ارتباط مستقیم با دستگاه تلفن همراه خود را می دهد. علاوه بر این، این برند سمعک دارای انواع لوازم شنوایی بی سیم نیز در محدوده خود است که زندگی روزمره را آسان تر می کند!

logo_dr-sammak